Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. SÁČKY DO VYSAVAČE
  3. Sáčky do vysavače BOSCH
  4. Sáček do vysavače Bosch Typ P

Sáček do vysavače Bosch Typ P

    Sáček do vysavače Bosch Typ P
    Sáček do vysavače Bosch Typ P
    Sáček do vysavače Bosch Typ P
    Sáček do vysavače Bosch Typ P

    Bosch

    MEGAfilt SuperTEX Typ P* 4 filtračních sáčků s uzávěrem* 1 mikro-hygienický filtr   Vhodné do vysavačů:   BOSCH Bosch AR 21 Aria, Bosch BBS 200... celý popis
    Dostupnost
    3 dny
    Nejsme plátci DPH
    349 Kč
    ks
    Číslo produktu:BBZ41FP Typ P
    EAN kód:4242002518169
    Výrobce:Bosch
    Varianty produktu
      Sáčky do vysavače Jolly BO1 MAX
      ks
        Sáčky do vysavače Bosch typ P, Bosch BBZ41FP
        ks
        Kompletní specifikace

        MEGAfilt SuperTEX Typ P*

        4 filtračních sáčků s uzávěrem*

        1 mikro-hygienický filtr

         

        Vhodné do vysavačů:

         

        BOSCH


        Bosch AR 21 Aria,

        Bosch BBS 2000...2099,

        Bosch BBZ 41 FP,

        Bosch BBZ 52 AF P 1,

        Bosch BBZ 52 AF P 2,

        Bosch BSG 8 PRO1...999,

        Bosch BSG 8 PRO2,

        Bosch BSG 80000...89999,

        Bosch BSGL 2 Move,

        Bosch BSH 82010 Ergomaxx,

        Bosch Ergomaxx,

        Bosch Org. Typ P


        HANSEATIC 473-777


        LLOYDS


        LLOYDS 167/150,

        LLOYDS 184/845,

        LLOYDS 327/891,

        LLOYDS 339/904,

        LLOYDS 392/904,

        LLOYDS 675/733,

        LLOYDS 682/568,

        LLOYDS 922/242


        PRIVILEG


        PRIVILEG 00-019-672,

        PRIVILEG 00-120-672,

        PRIVILEG 00-128-403,

        PRIVILEG 00-159-142,

        PRIVILEG 00-160-638,

        PRIVILEG 00-185-910,

        PRIVILEG 00-239-550,

        PRIVILEG 00-289-449,

        PRIVILEG 00-330-095,

        PRIVILEG 00-390-068,

        PRIVILEG 00-439-646,

        PRIVILEG 00-488-633,

        PRIVILEG 00-703-698,

        PRIVILEG 00-961-918,

        PRIVILEG 01-031-116

        QUELLE


        QUELLE 00 107 201 6,

        QUELLE 00 148 260 3,

        QUELLE 00 328 152 4,

        QUELLE 00 458 072 6


        SIEMENS


        SIEMENS Org. Gr. Typ P,

        SIEMENS VS 08 G 1000...2999,

        SIEMENS VS 08 GP 0000...1999,

        SIEMENS VS 08 PR 01...04,

        SIEMENS VS 5 PR 01...05,

        SIEMENS VZ 41 AFP, VZ 52 AF



        Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
        Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
        Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.