Úvod » SÁČKY DO VYSAVAČE » Sáčky do vysavače BOSCH » Sáček do vysavače Bosch Typ P


        

Sáček do vysavače Bosch Typ P

Bosch

skladem

 

Dostupnost: 3 dny
Číslo produktu: BBZ41FP Typ P
Výrobce: Bosch
EAN kód: 4242002518169
Cena:
349 Kč

do košíku:
  ks  

Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
Skladem:
Cena:
Sáčky do vysavače Jolly BO1 MAX
BO1 MAX
Sáčky do vysavače Jolly BO1 MAX
skladem
Cena 159 Kč
Sáčky do vysavače Bosch typ P, Bosch BBZ41FP
BO1 MAX
Sáčky do vysavače Bosch typ P, Bosch BBZ41FP
skladem
Cena 159 Kč

MEGAfilt SuperTEX Typ P*

4 filtračních sáčků s uzávěrem*

1 mikro-hygienický filtr

 

Vhodné do vysavačů:

 

BOSCH


Bosch AR 21 Aria,

Bosch BBS 2000...2099,

Bosch BBZ 41 FP,

Bosch BBZ 52 AF P 1,

Bosch BBZ 52 AF P 2,

Bosch BSG 8 PRO1...999,

Bosch BSG 8 PRO2,

Bosch BSG 80000...89999,

Bosch BSGL 2 Move,

Bosch BSH 82010 Ergomaxx,

Bosch Ergomaxx,

Bosch Org. Typ P


HANSEATIC 473-777


LLOYDS


LLOYDS 167/150,

LLOYDS 184/845,

LLOYDS 327/891,

LLOYDS 339/904,

LLOYDS 392/904,

LLOYDS 675/733,

LLOYDS 682/568,

LLOYDS 922/242


PRIVILEG


PRIVILEG 00-019-672,

PRIVILEG 00-120-672,

PRIVILEG 00-128-403,

PRIVILEG 00-159-142,

PRIVILEG 00-160-638,

PRIVILEG 00-185-910,

PRIVILEG 00-239-550,

PRIVILEG 00-289-449,

PRIVILEG 00-330-095,

PRIVILEG 00-390-068,

PRIVILEG 00-439-646,

PRIVILEG 00-488-633,

PRIVILEG 00-703-698,

PRIVILEG 00-961-918,

PRIVILEG 01-031-116

QUELLE


QUELLE 00 107 201 6,

QUELLE 00 148 260 3,

QUELLE 00 328 152 4,

QUELLE 00 458 072 6


SIEMENS


SIEMENS Org. Gr. Typ P,

SIEMENS VS 08 G 1000...2999,

SIEMENS VS 08 GP 0000...1999,

SIEMENS VS 08 PR 01...04,

SIEMENS VS 5 PR 01...05,

SIEMENS VZ 41 AFP, VZ 52 AF